Tumānovs turpina krāt punktus, rezultatīvs arī Ravinskis (VIDEO)

Latvijas hokejisti Miks Tumānovs un Anrī Ravinskis šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis).

Tumānova, Ērika Vītola un Artūra Andžāna pārstāvētā Keurū “KeuPa”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) uzveica Tamperes “KooVee”.

22 gadus vecais Tumānovs kļuva par mača galveno varoni. Latvijas izlases aizsargs 57. minūtē guva “KeuPa” otros vārtus, bet pagarinājumā asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā.

Tumānovs 21 minūtē un 54 sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs sešās aizvadītajās spēlēs “KeuPa” rindās atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm. Tumānovs lielāko sezonas daļu pavadījis Somijas hokeja līgas (Liiga) klubā Jiveskiles “JYP”, kura sastāvā 22 mačos palicis bez punktiem.

Andžāns uz ledus pavadīja 23 minūtes un 46 sekundes, četrreiz metot pa vārtiem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 24 mačos guvis trīs vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Vītols atvairīja 24 no 26 (92,31%) pretinieku metieniem.

Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” viesos ar 6:4 (2:2, 2:1, 2:1) pārspēja Joensū “Kiekko-Pojat”.

Latvijas hokejists 15. minūtē asistēja “Kettera” otrajos vārtos.

Ravinskis 14 minūtēs un 15 sekundēs izpildīja deviņus(!!!!!) metienus, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 26 spēlēs izcēlies ar deviņiem precīziem metieniem un 11 rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:4 (0:1, 1:1, 2:1, 0:1) piekāpās Rovaniemi “RoKi”.

Ošenieks laukumā pavadīja 16 minūtes un 53 sekundes, reizi metot pa vārtiem, saņemot divas soda minūtes un tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta.

Aizsargs 25 spēlēs guvis vienus vārtus un trīs reizes asistējis partneriem.

Autors: Rainers Rogs