Tumānovam noraidījums, “JYP” sāk katastrofāli un piedzīvo zaudējumu

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Latvijas aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles “JYP” komanda viesos ar rezultātu 3:6 (1:4, 0:0, 2:2) piekāpās Kouvulas “KooKoo” vienībai.

Tumānovs šajā mačā uz ledus pavadīja sešas minūtes un 33 sekundes, pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Jau pirmā perioda 39. sekundē mača rezultātu atklāja “KooKoo” uzbrucējs Bendžamins Tardifs, bet trešajā minūtē Šarls Eduārs D’Astū dubultoja pārsvaru.

Septītajā minūtē Vaino Līkonens guva trešos mājinieku vārtus, piespiežot “JYP” nomainīt vārtsargu Ētu Laurikainenu pret Veini Vehvilainenu.

Devītajā minūtē Samuels Valkējervi palielināja Kouvulas vienības priekšrocību līdz četrām ripām, taču 14. minūtē Patriks Sīkanens vienus vārtus atguva.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva. Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Jonass Lehtivuori izcēlās ar piektajiem mājinieku vārtiem, bet Šarls Eduārs D’Astū astotajā minūtē panāca rezultātu 6:1.

11. minūtē Sami Niku vienus vārtus atguva, bet vien 19 sekundes vēlāk Tobiass Vinbergs samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām.

Oskari Setanens atvairīja 14 no 17 “JYP” metieniem, bet Ētu Laurikainens pirms nomaiņas tika galā ar vienu no četriem “KooKoo” raidījumiem. Veini Vehvilainens apstādināja 17 no 20 atlikušajiem metieniem.

Tumānovs šosezon desmit spēlēs pie punktiem nav ticis, bet “JYP” ar 19 punktiem 12 cīņās ierindojas desmitajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Tumānova klubam paredzēts 21. oktobrī mājās plkst. 17:00 pret Tamperes “Ilves”.