Tumānovam liels spēles laiks, ”JYP” piedzīvo bezierunu zaudējumu

Somijas hokeja līgā (Liiga) pārliecinošu zaudējumu šovakar piedzīvoja aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles “JYP”, kas viesos ar 1:5 (0:1, 0:3, 1:1) piekāpās līgas līderei Tamperes “Ilves”.

Tumānovs uz ledus pavadīja 17 minūtes un 43 sekundes (pārliecinoši lielākais spēles laiks sezonā), trīsreiz metot pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un atstājot laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs šosezon “JYP” rindās devies laukumā 17 mačos, kuros palicis bez punktiem. Tāpat Tumānovs šosezon piedalījies arī trīs spēlēs Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis), kurā atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“JYP” ar 37 punktiem 23 mačos ieņem piekto vietu līgā.

Nākamo spēli Tumānova pārstāvētā komanda aizvadīs 2. decembrī, plkst. 17:00 viesojoties pie Lahti “Pelicans”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga