Tumānovam lielisks sniegums komandas uzvarā

Latviešu aizsargs Miks Tumānovs šovakar atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) komandas uzvarā.

Tumānova pārstāvētā Rovaniemi ”RoKi” viesos ar 5:1 (3:1, 1:0, 1:0) sakāva Heinolas ”Peliitat”.

21 gadu vecais aizsargs asistēja komandas trešajos un piektajos gūtajos vārtos.

Tumānovs nospēlēja 17 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā izpildīja septiņus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latviešu aizsargs šosezon 32 spēlēs ir sakrājis 19 (4+15) punktus.

Tikmēr citā mačā aizsargu Ernesta Ošenieka un Ņikitas Mateiko pārstāvētā Kokolas ”Hermes” mājās ar 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) atzina Imatras ”Kettera” pārākumu.

Ošenieks laukumā pavadīja 18 minūtes un 47 sekundes, divreiz metot pa vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Mateiko nebija pieteikts šim mačam.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis