Tumānovam divi punkti ”KeuPa” uzvarā, rezultatīvs arī Andžāns (VIDEO)

Latviešu aizsargs Miks Tumānovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis). Tāpat rezultatīvs bija arī cits aizsargs Artūrs Andžāns.

Tumānova, Andžāna un vārtsarga Ērika Vītola pārstāvētā Keurū “KeuPa”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:2 (0:1, 0:0, 1:2, 1:0) pārspēja Vāntas “Kiekko”.

Andžāns 44. minūtē asistēja “KeuPa” pirmajā vārtu guvumā. Savukārt Tumānovs 54. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, izvirzīja mājiniekus vadībā ar 2:1, bet pagarinājuma 37. sekundē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “KeuPa” uzvaras vārtos.

Vītols atvairīja 26 no 28 (92,86%) viesu izpildītajiem metieniem.

Tumānovs uz ledus pavadīja 26 minūtes un 58 sekundes, izdarot četrus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs četros aizvadītajos mačos “KeuPa” rindās atzīmējies ar vienu precīzu metienu un divām rezultatīvām piespēlēm. Tumānovs lielāko sezonas daļu pavadījis Somijas hokeja līgas (Liiga) klubā Jiveskiles “JYP”, kura sastāvā 18 spēlēs palicis bez punktiem.

Andžāns 26 minūtēs un septiņās sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs šosezon 21 spēlē guvis divus vārtus un septiņas reizes asistējis partneriem.

“KeuPa” ar 27 punktiem 21 mačā ieņem vien 11. vietu Mestis kopvērtējumā 13 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis