Trīs latviešu pārstāvētais klubs izlīdzina rezultātu Slovākijas pusfinālā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas pusfināla ceturtajā mačā Latvijas hokejistu Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) mājās uzvarēja “HK Kosice” vienību.

Pavlovs 18 minūtēs un 42 sekundē divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 38% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Zabusovs 16 minūtēs un 37 sekundēs trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Visbeidzot, Bazēvičs šajā mačā vien četrās minūtēs un 39 sekundēs nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet 14 Play-off spēlēs uzbrucējam vārti un trīs piespēles.

Pavlovam 33 regulārās sezonas spēlēs septiņi vārti un astoņas piespēles, bet astoņās Play-off cīņās uzbrucējs atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Bazēvičs šosezon trīs regulārās sezonas un četros izslēgšanas spēļu mačos punktus nav guvis.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.

Nākamais mačs starp abiem klubiem 8. aprīlī plkst. 19:00.