Tralmaks turpina mest iekšā arī līgas favorītiem (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgā tika aizvadītas spēles, kurās piedalījās latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Kladno vietējā “Rytiri” komanda, kurā spēlē uzbrucējs Eduards Tralmaks, savā laukumā tikās ar vienu no spēcīgākajām vienībām Pardubices “Dynamo” un piedzīvoja zaudējumu ar 2:6.

Mača laikā Pardubices komanda izvirzījās vadībā ar 2:0, bet laukuma saimnieki otrajā periodā īsā laika posmā panāca 2:2. Tralmaka rēķinā bija komandas pirmie vārti. Mača turpinājums mājiniekiem nebija sekmīgs un tika zaudēti vēl četri vārti, ļaujot “Dynamo” svinēt uzvaru viesos.

Tralmaks šajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 20 minūtēm, kuru laikā nopelnīja četras soda minūtes, koeficentu “-2”, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī izdarīja divus metienus.

Kopumā uzbrucējs šosezon 13 cīņās ticis pie 11 punktiem (8+3), kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficentu “-8”.

Citā spēlē Hradeckrāloves “Mountfield”, kuras sastāvā ir aizsargs Ralfs Freibergs, izbraukumā tikās ar Liberecas “Bili Tygri” komandu un piekāpās ar rezultātu 4:5.

Freibergs aizvadītajā spēlē bija trešās maiņas aizsargs, laukumā pavadot 16 minūtes. Aizsargs pielietoja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

Hradeckrāloves komanda ar 19 punktiem ieņem 9. vietu, savukārt Kladno hokejisti ar 17 punktiem atrodas 11. vietā.

Vēl divas spēles šodien sāksies vēlāk, kurās arī laukumā dosies Latvijas hokejisti.