Tralmaks nerealizē pēcspēles metienu, Zīlem un Freibergam noraidījumi

Septīto zaudējumu pēc kārtas Čehijas Ekstralīgā šovakar piedzīvoja latviešu uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri”, kas, spēlējot mājās, pēcspēles metienos ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās “Mlada Boleslav”.

Tralmaks 21 minūtes laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Latvietim bija iespēja izpildīt pēcspēles metienu, taču viņam neizdevās pārspēt pretinieku vārtsargu.

Uzbrucējs šosezon 20 mačos guvis deviņus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Rytiri” ar 18 punktiem 20 spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā.

Nākamo maču Tralmaka pārstāvētā komanda aizvadīs 28. novembrī pret Tršinecas “Ocelari”.

Piekto zaudējumu pēc kārtas Čehijas Ekstralīgā piedzīvoja Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera”, kas, spēlējot savā laukumā, papildlaikā ar 2:3 (1:0, 1:0, 0:1) atzina Plzeņas “Škoda” pārākumu.

Bukarts uz ledus pavadīja 18 minūtes un divas sekundes (gandrīz sešas ar pusi minūtes vairākumā), izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs 19 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Ridera” 18 punktiem 20 mačos atrodas 12. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Nākamā spēle Bukarta pārstāvētajam klubam paredzēta 28. novembrī pret Liberecas “Bili Tygri”.

Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” viesos ar 2:5 (0:1, 1:1, 1:3) zaudēja līgas līderei Pardubices “Dynamo”.

Freibergs 19 minūtēs un 49 sekundēs reizi apdraudēja pretinieku vārtu drošību, bloķēja divus sāncenšu metienus, izdarīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Aizsargs 22 mačos atzīmējies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 34 punktiem 22 spēlēs ieņem astoto vietu.

Nākamo maču Freiberga pārstāvētā komanda aizvadīs 28. novembrī pret “Olomouc”.

Savukārt Litvinovas “Verva” ar Kristapu Zīli ierindā, bet bez savainotā Jāņa Jaka izbraukumā ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Česke Budejovice “Motor”.

Zīle uz ledus pavadīja 20 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar divām soda minūtēm un neitrālu lietderību.

Aizsargs 22 spēlēs guvis vienus vārtus un četras reizes asistējis partneriem.

Tikmēr Jaks 20 mačos izcēlies ar trīs precīziem metieniem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“Verva” ar 42 punktiem 22 spēlēs atrodas ceturtajā pozīcijā.

Nākamais mačs latviešu pārstāvētajam klubam paredzēts 28. novembrī pret Prāgas “Sparta”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga