Tralmaks iemet un Kladno pārspēles Čehijā sāk ar uzvaru (VIDEO)

Šovakar tika aizvadīta pirmā spēle par vietu nākamsezon Čehijas Ekstralīgā. Aizvadītajā mačā laukumā devās trīs latviešu hokejisti.

Kladno “Rytiri”, kuru pārstāv latviešu vārtsargs Mareks Mitens un uzbrucējs Eduards Tralmaks, savā laukumā tikās ar Čehijas pēc spēka 2. līgas čempioni  VHK “Vsetin”, kuru pārstāv Daniels Bērziņš un Patriks Zabusovs.

Uzvaru ar rezultātu 4:1 izcīnīja Kladno klubs, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā trešdaļā laukuma saimnieki panāca 3:0. Trešajā trešdaļā Kladno klubs panāca jau 4:0, bet turpinājumā viesi vienus vārtus atguva.

Mitens šovakar palika rezervē, savukārt Tralmaks spēlēja otrajā maiņā un trešajā periodā guva komandas ceturtos vārtus. Uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, pielietoja spēka paņēmienu un nopelnīja koeficientu “+2”.

Bērziņš spēlēja ceturtajā maiņā un piecu minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī uzvarēja divus no trīs iemetieniem.

Savukārt Zabusovs arī spēlēja ceturtajā maiņā un 18 minūšu laikā izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-3”.

Abu komandu otrā spēle norisināsies 18. aprīlī Kladno.