Tralmaks gūst vārtus ceturtajā spēlē pēc kārtas, Jakam rezultatīva piespēle (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumos devās pieci Latvijas hokejisti.

Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” mājās piekāpās Tršiņecas “Ocelari” ar 3:6 (1:1, 0:1, 1:4).

Bukarts nospēlētajās 14:13 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Bukarts 15 spēlēs nopelnījis piecus punktus (4+1).

“Ridera” ar 16 punktiem 16 mačos ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā līgā. Nākamā cīņa Bukarta komandai paredzēta 5. novembrī pret Pārdubices “Dynamo”.

Citā mačā divu Latvijas aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” viesos piekāpās Liberecas “Bily Tigri” ar 2:5 (0:1, 1:2, 1:2).

Jaks atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot panākt 1:1, saņēma divu minūšu noraidījumu, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, pielietoja spēka paņēmienu un sakrāja negatīvu lietderību “-2” uz ledus pavadītajās 20:13 minūtēs.

Zīle nospēlētajās 16:36 minūtēs saņēma divu minūšu noraidījumu, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja pretinieku metienu, maču pabeidzot ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Zīle 17 spēlēs nopelnījis četrus punktus (1+3), bet Jaks 17 mačos ticis pie desmit punktiem (3+7).

“Verva” komanda šajā sezonā 17 cīņās izcīnījusi 37 punktus un atrodas 2. vietā Ekstralīgā. Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 5. novembrī pret Ralfa Freiberga pārstāvēto Hradeckrāloves “Mountfield”.

Savukārt, Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” mājās piekāpās Prāgas “Sparta” ar 2:3 (1:2, 0:1, 1:0).

Tralmaks atzīmējās ar vārtu guvumu, 3. periodā gūstot otros “Rytiri” vārtus. Sev atvēlētajās 19 minūtēs un 21 sekundē uzbrucējs piecas reizes (!!!) meta pa vārtiem, uzvarēja 4 no 5 iemetieniem un maču pabeidza ar pozitīvu lietderību “+2”.

Jāpiebilst, ka Tralmaks vārtus guvis pēdējās četrās spēlēs pēc kārtas.

Šosezon Tralmaks 15 spēlēs sakrājis 12 (9+3) punktus.

“Rytiri” ieņem 12. vietu ar 15 spēlēs izcīnītiem 17 punktiem. Nākamo spēli Tralmaka vienība aizvadīs 5. novembrī, spēkojoties ar Liberecas “Bily Tigri”.

Visbeidzot, Hradeckrāloves “Mountfield”, kuras sastāvā ir aizsargs Ralfs Freibergs, mājās uzveica Česke Budejovice “Motor” ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0).

Freibergs uz laukuma atradās 17:09 minūtes, kurās vienu reizi apdraudēja pretinieku vārtus, pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja divus metienus.

Šosezon Freibergs atdevis vienu rezultatīvu piespēli 16 mačos.

Hradeckrāloves komanda ar 22 punktiem 16 spēlēs ieņem 9. vietu. Nākamais mačs Freiberga komandai paredzēts 5. novembrī pret Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvēto Litvīnovas “Verva”.