Tralmaks gūst vārtus 2 sekundes pirms perioda beigām, Jakam piespēle vienīgajos vārtos (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” komanda izbraukumā ar rezultātu 2:4 (2:3, 0:0, 0:1) piekāpās aizsarga Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield”.

Tralmaks divas sekundes pirms pirmā perioda beigām izcēlās ar vārtu guvumu, panākot 2:3.

Tralmaks nospēlētajās 17:57 minūtēs izpildīja sešus (!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, saņēma divas soda minūtes, laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 30 spēlēs ticis pie 22 (14+8) punktiem.

Freibergs sev atvēlētajās 17:35 minūtēs pa reizei veica un bloķeja metienu, pielietoja spēka paņēmienu, iekrājot negatīvu lietderību “-2”.

Aizsargs 32 spēlēs atzīmējies ar vienu precīzu metienu un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 49 punktiem 32 mačos ieņem septīto vietu. Nākamo spēli Freiberga pārstāvētais klubs aizvadīs 5. janvārī pret Karlovi Vari “Energie”.

“Rytiri” ierindojusies 13. pozīcijā ar 30 spēlēs izcīnītiem 28 punktiem. Tralmaka komandai nākamais mačs paredzēts 5. janvārī pret Plzeņas “Škoda”.

Citā mačā Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar 1:6 (1:3, 0:0, 0:3) cieta sagrāvi pret Karlovi Vari “Energie”.

Jaks 16:51 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, trīsreiz apdraudēja pretinieku cietoksni un sakrāja negatīvu lietderību “-1”. Zīle nospēlētajās 20 minūtēs un piecās sekundēs divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un saņēma divu minūšu noraidījumu.  Abi latvieši sastādīja otro aizsargu pāri.

Šosezon Zīle 32 spēlēs nopelnījis piecus punktus (1+4), bet Jaks 24 mačos ticis pie 14 (3+11) punktiem.

“Verva” ar 56 punktiem 32 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā. Nākamo spēli latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs 5. janvārī pret Tršinecas “Ocelari”.

Visbeidzot, Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” izbraukumā ar 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) piekāpās Prāgas “Sparta”.

Bukarts divreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, uz laukuma pavadot 17:30 minūtes.

Bukarts šosezon 28 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Ridera” ar 34 punktiem 29 spēlēs ieņem 12. vietu. Nākamo maču Bukarta komanda aizvadīs 5. janvārī pret “HC Olomouc”.