Site icon Hokeja ziņas

Tralmaks atgriežas laukumā ar diviem punktiem, Freibergs un Mamčics apmainās ar sodiem

Eduards Tralmaks, hokejazinas.com

Eduards Tralmaks | Foto: Roman Mareš, Kladno "Rytiri"

Šovakar Čehijas Ekstralīgas regulārā čempionāta spēlēs laukumā devās seši Latvijas hokejisti.

Brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” savā laukumā ar rezultātu 5:6 (4:1, 1:2, 0:2, 0:1) papildlaikā piekāpās uzbrucēja Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri”.

Jāpiebilst, ka līdz otrās trešdaļas 18. minūtei “Ridera” atradās vadībā ar 4:1. “Rytiri” atspēlējās un papildlaikā izrāva uzvaru.

Roberts 16 minūtēs un 39 sekundēs nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-1”, taču Rihards spēli izlaida ķermeņa lejasdaļas traumas dēļ.

Roberts deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles, bet Rihards septiņos mačos sakrājis piecus (2+3) punktus.

Tralmaks atdeva divas rezultatīvas piespēles, asistējot otrajos un uzvaru nesošajos sestajos vārtos. Nospēlētajās 24:44 minūtēs uzbrucējs astoņas (!!!!) reizes meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderību “+2”.

Tralmaks izlaida iepriekšējās divas spēles diskvalifikācijas dēļ.

Šosezon Tralmaks desmit spēlēs guvis divus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Vitkovices komanda ar 16 punktiem deviņās spēlēs ieņem 7. vietu, bet Kladno vienība ar 20 punktiem 12 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Čehijas Ekstralīgā.

Nākamais mačs brāļu Bukartu komandai paredzēts 20. oktobrī pret Ralfa Freiberga un Oskara Batņas Hradeckrāloves “Mountfield”, taču Tralmaka vienība nākamreiz dosies laukumā 20. oktobrī pret “Mlada Boleslav”.

Citā mačā aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 5:1 (4:1, 1:0, 0:0) sagrāva aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvēto Karlovi Varu “Energie”.

Freibergs uz ledus pavadītajās 18:35 minūtēs bloķēja divus metienus, saņēma divas soda minūtes un iekrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Batņa sev atvēlētajās 17:31 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja 10 no 20 iemetieniem un pabeidza spēli ar lietderību “+1”.

Šosezon Freibergs 12 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, bet Batņa 12 mačos ticis pie trīs (2+1) punktiem.

Jaks nospēlētajās 21:13 minūtēs pielietoja divus spēka paņēmienus, maču pabeidzot ar “-2”.

Tikmēr Mamčics uz ledus atradās 18 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā bloķēja divus metienus, vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un saņēma divas soda minūtes.

Jaks 12 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, bet Mamčics 12 mačos ticis pie viena (0+1) punkta.

Karlovi Varu komanda ar 16 punktiem 12 spēlēs ieņem 8. vietu, bet Hradeckrāloves vienība ierindojas pozīciju zemāk ar 15 punktiem 12 mačos.

Latviešu pārstāvētā “Energie” nākamo spēli aizvadīs 18. oktobrī viesos pret “Olomouc”, taču Batņas un Freiberga “Mountfield”  nākamā cīņa plānota 18. oktobrī mājās pret Prāgas “Sparta”.