Tralmakam vienīgais vārtu guvums “Bruins” zaudējumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārajā čempionātā Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providencas “Bruins” komanda viesos piekāpās Belevilas “Senators” ar rezultātu 1:4 (0:1, 1:0, 0:3).

Latvijas uzbrucējs šajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī laukumumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Mača rezultātu jau pirmā perioda sākumā atklāja “Senators” aizsargs Lassi Tompsons. Otrajā mača nogrieznī uzreiz pēc uzvarēta iemetiena Tralmaks savāca ripu un ar jaudīgu metienu raidīja to pretinieku vārtos, izceļoties ar 11. precīzo metienu šosezon.

Atlikušo maču gan veiksmīgāk aisvadīja Belevilas komanda, trešajā periodā gūstot trīs ripas. Ar precīzu raidījumu izcēlās Džeiks Lučini, Marks Kasteličs un Kouls Reinhārts.

Kails Kaisers tika galā ar 32 no 35 “Senators” metieniem, bet Kevins Mandolese atvairīja 19 no 20 “Bruins” raidītajām ripām. Trešajā periodā Madss Sogards stājās Belevilas komandas vārtos un atvairīja visus piecus metienus.

Tralmaks aizvada veiksmīgu sezonu un 36 mačos guvis 11 vārtus, kā arī atdevis 10 rezultatīvas piespēles. “Bruins” ar 49 punktiem 62 spēlēs atrodas trešajā vietā Atlantijas divīzijā, bet “Senators” ar 53 punktiem 48 spēlēs ir piektie Ziemeļu divīzijā.