Tralmakam kārtējie vārti, Ri. Bukarts neveiksmīgi debitē Vitkovices “Ridera”

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumā devās seši Latvijas hokejisti.

Aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar rezultātu 4:3 (2:0, 1:0, 1:1) apspēlēja vārtsarga Mareka Mitena un uzbrucēja Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri”.

Jaks nospēlētajās 19:22 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem un saņēma divu minūšu noraidījumu, taču Zīle 17:31 minūtēs saņēma divas soda minūtes.

Šosezon Zīle 36 spēlēs nopelnījis septiņus punktus (2+5), bet Jaks 30 mačos ticis pie 17 (3+14) punktiem.

Tralmaks uz ledus pavadīja 18:44 minūtes, kurās guva vienus vārtus, otrajā periodā realizējot skaitlisko vairākumu, kā arī četras reizes meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un zaudēja divus iemetienus. Mitens tika iekļauts spēles pieteikumā, taču palika rezervē.

Uzbrucējs šosezon 35 cīņās ticis pie 25 (17+8) punktiem. Mitens šosezon vēl nav spēlējis.

“Rytiri” ar 30 punktiem 35 mačos ierindojas pēdējā, 14. vietā līgā. Nākamā spēle Tralmaka un Mitena klubam paredzēta 21. janvārī pret Česke Budejovices “Motor”.

“Verva” komanda šajā sezonā 38 cīņās izcīnījusi 65 punktus un atrodas ceturtajā vietā Ekstralīgā. Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 21. janvārī pret brāļu Bukartu pārstāvēto Vitkovices “Ridera”.

Citā mačā brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” viesos ar 1:7 (0:1, 0:4, 1:2) kapitulēja Brno “Kometa”.

Roberts Bukarts uz ledus pavadīja 13 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā pa reizei veica un bloķēja metienu, uzvarēja vienīgo iemetienu un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-3”. Tikmēr Rihards Bukarts, kuram šī bija pirmā spēle komandā, 14:11 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, saņēma četras soda minūtes un noslēdza maču ar negatīvu “-1” lietderību. Abi brāļi spēlēja 2. maiņā.

Ro. Bukarts 33 spēlēs Čehijas Ekstralīgā sakrājis 12 (9+3) punktus, bet 11 Čempionu līgas cīņās izcēlies ar diviem precīziem metieniem un piecām piespēlēm. Ri. Bukarts vakar pievienojās “Ridera”. Šosezon viņš Šveicē “EHC Biel-Bienne” komandas sastāvā 11 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

“Ridera” komanda Čehijas Ekstralīgā ar 39 punktiem 34 spēlēs ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē. Nākamo maču brāļu Bukartu komanda aizvadīs 21. janvārī pret Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva”.

Visbeidzot aizsarga Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Prāgas “Sparta”.

Freibergs 20:48 minūtēs izpildīja vienu metienu pa vārtiem.

Šosezon 38 spēlēs Freibergs guvis astoņus punktus (1+7).

“Mountfield” ar 55 punktiem 38 cīņās ierindojas astotajā vietā Ekstralīgā. Freiberga komanda nākamo maču aizvadīs 21. janvārī pret Plzeņas “Škoda”.