Tralmakam 5+20 noraidījums, “Rytiri” uzvar papildlaikā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (0:0, 3:2, 0:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Kristiāna Rubīna Plzeņas “Škoda” vienību.

Tralmaks 16 minūtēs un 59 sekundēs izdarīja divus metienus pa vārtiem, nopelnīja 27 soda minūtes un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

5+20 minūšu sodu uzbrucējs nopelnīja spēles beigās par pretinieka paklupināšanu ar kāju no mugurpuses – tā saucamo “slew foot”.

Tikmēr Rubīns šajā cīņā nepiedalījās traumas dēļ. Šosezon “Hokejazinas.com” vēstīja, ka ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ aizsargs nespēlēs līdz pat sešām nedēļām.

“Rytiri” rindās divi vārti Antonīnam Melkam, vārti un piespēle Petram Strakam, divas piespēles Ričardam Jarūšekam, bet precīzs metiens Jirži Tihāčekam.

“Škoda” labā vārti un piespēle Dominikam Simonam, bet vārti Oliveram Aršambo un Petram Zāmorskim.

Ādams Brīzgala atvairīja 31 no 34 “Škoda” metieniem, bet Niks Malīks tika galā ar 22 no 26 “Rytiri” raidījumiem.

Tralmaks šosezon deviņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet Rubīns astoņos mačos ticis pie vieniem vārtiem un vienas piespēles.

Kladno vienība ar 15 punktiem deviņās spēlēs atrodas piektajā vietā Čehijas Ekstralīgā, bet Plzeņas komanda ar desmit punktiem deviņās spēlēs ieņem 13. vietu 14 komandu konkurencē.