Tralmakam 1+1 Čehijā, vārti arī Zīlem un Robertam Bukartam

Šovakar Čehijas Ekstralīgas mačā Latvijas aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” komanda mājās ar rezultātu 5:4 (1:2, 1:1, 2:1, 1:0) pārspēja Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri” vienību.

Zīle šajā cīņā 20 minūtēs un 33 sekundēs guva vārtus, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Jaks 19 minūtēs un vienā sekundē trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon Zīle 11 spēlēs nopelnījis trīs punktus (1+2), bet Jaks 11 mačos ticis pie septiņiem punktiem (2+5).

“Verva” komanda šajā sezonā 11 cīņās izcīnījusi 26 punktus un atrodas otrajā vietā Ekstralīgā.

Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 20. oktobrī mājās plkst. 18:30 pret Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera”.

Tralmaks šajā spēlē 19 minūtēs un deviņās sekundēs guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šajā šosezon desmit cīņās ticis pie sešiem punktiem (5+1), bet “Rytiri” ar 11 punktiem 10 mačos ierindojas 12. vietā līgā.

Nākamā spēle Tralmaka klubam paredzēta 20. oktobrī mājās plkst. 19:00 pret Česke Budejovices “Motor”.

Citā mačā Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera” viesos ar rezultātu 5:3 (1:0, 2:3, 2:0) apspēlēja Brno “Kometa” vienību.

Bukarts šajā mačā 16 minūtēs un 29 sekundēs guva vārtus, trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs desmit spēlēs nopelnījis piecus punktus (4+1), bet “Ridera” ar 13 punktiem 11 mačos ierindojas devītajā vietā līgā.

Nākamā cīņa Bukarta komandai paredzēta 20. oktobrī plkst. 18:30 viesos pret Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva”.

Visbeidzot, Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” viesos ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Prāgas “Sparta” klubam.

Freibergs šajā spēlē 17 minūtēs un sešās sekundēs izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja sešas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā 11 spēlēs ticis pie viena punkta (0+1), bet “Mountfield” ar 16 punktiem 11 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Freiberga vienībai paredzēts 20. oktobrī viesos plkst. 18:30 pret Plzeņas “Škoda”.