Tralmakam 1+1 AHL otro dienu pēc kārtas

Eduards Tralmaks, hokejazinas.com

Eduards Tralmaks | Foto: Providences "Bruins"

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārajā čempionātā Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providencas “Bruins” komanda mājās sagrāva Bridžportas “Islanders” ar 6:2 (3:1. 2:0, 1:1).

Šī bija komandu otrā savstarpējā spēle divās dienās. Vakar pārāka bija “Islanders”. Arī šajā mačā Tralmaks izcēlās ar divām rezultatīvām darbībām.

Pirmās trešdaļas 8. minūtē Tralmaks izvirzīja “Bruins” vadībā, panākot 2:1. Otrajā periodā Tralmaks asistēja Džosijam Didjē, palīdzot panākt 5:1.

Tralmaks šosezon Providencas “Bruins” rindās aizvadījis 49 spēles, guvis 14 vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles, kā arī izcēlies ar otro labāko lietderības koeficientu komandā “+22”.

Citos AHL mačos savu komandu zaudējumos nepiedalījās Mareks Mitens (Jūtikas “Comets”), Kristiāns Rubīns (Toronto “Marlies”) un Haralds Egle (Manitobas “Moose”).