Tralmaka un Mitena komanda pārspēj divu latviešu “VHK Vsetin” un nosargā vietu Čehijas Ekstralīgā

Šovakar ceturtajā spēlē par vietu Čehijas Ekstralīgā Kladno “Rytiri”, kuru pārstāv latviešu vārtsargs Mareks Mitens un uzbrucējs Eduards Tralmaks, izbraukumā ar rezultātu 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) apspēlēja Čehijas pēc spēka 2. līgas čempioni  VHK “Vsetin”, kuras rindās spēlē Daniels Bērziņš un Patriks Zabusovs.

Sērija tiek aizvadīta līdz kādas komandas četrām uzvarām. Panākumu guvusī komanda 2024./25. gada sezonā saņem iespēju spēlēt Čehijas Ekstralīgā – “Rytiri” uzvarēja sērijā ar 4-0.

Tralmaks 18:28 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un uzvarēja piecus no septiņiem iemetieniem, taču Mitens jau ceturto spēli atradās rezervē.

Mitens sargāja “Rytiri” vārtus 11 spēlēs, izcīnot divas uzvaras, no kurām viena “sausā”. Kopumā vārtsargs tika galā ar 89,7% metienu un ielaida vidēji 3,00 ripas spēlē.

Savukārt, Tralmaks regulārajā sezonā 52 spēlēs guva 21 vārtus un 11 reizes rezultatīvi asistēja partneriem, kam četros relegācijas mačos pievienojis trīs vārtus un rezultatīvu piespēli.

Zabusovs sev atvēlētajās deviņās minūtēs un desmit sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, taču Bērziņš palika ārpus pieteikuma trešo spēli pēc kārtas.

Regulārajā sezonā Bērziņš 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam viņš 13 Play-off cīņās pievienojis septiņus punktus (3+4), bet vienā relegācijas mačā punktus nav guvis.

Tikmēr Zabusovs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos, taču 11 izslēgšanas spēlēs uzbrucējs nopelnījis 13 (6+7) punktus. Cīņā par vietu Ekstralīgā uzbrucējs četrās spēlēs pie punktiem netika.