Svara punkts neglābj no zaudējuma Play-off mačā, rezultatīvs arī Jākobsons (VIDEO)

Šovakar tika aizvadīta trešā Polijas hokeja līgas izslēgšanas spēļu diena.

Aizsarga Paula Svara, uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā Torunas “Energa” viesos ar rezultātu 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās “JKH GKS Jastrzebie”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 2-1 “Energa” labā.

Svars asistēja vienīgajos komandas vārtos, kā arī saņēma divas soda minūtes. Fjodorovs un Larionovs ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Larionovs šosezon regulārajā sezonā 40 spēlēs guva 14 vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, bet trīs Play-off mačos guvis vienus vārtus.

Fjodorovs 38 mačos izcēlās ar 11 precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm, kam trīs Play-off mačos pievienojis vienu piespēli.

Bet Svars sešās spēlēs atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli, taču trīs izslēgšanas spēlēs atdevis vienu piespēli.

“Energa” ar 52 punktiem 40 spēlēs regulāro sezonu noslēdza piektajā pozīcijā. Nākamo maču trīs latviešu komanda aizvadīs rītdien, 6. martā.

Citā mačā aizsarga Kristapa Jākobsona pārstāvētā Aušvicas “Unia” ar rezultātu 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) pārspēja Krakovas “Cracovia”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 2-1 “Unia” labā.

Jākobsons rezultatīvi asistēja komandas trešajos vārtos, kas tika gūti pirmā perioda vidū.

Aizsargs regulārajā čempionātā 38 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva 13 rezultatīvas piespēles, bet trīs Play-off mačos atdevis vienu piespēli.

“Unia” ar 82 punktiem 40 mačos regulāro čempionātu pabeidza otrajā vietā. Arī Jākobsona komandai nākamais mačs paredzēts rītvakar.