3 X 100% BEZRISKA LIKMES
Saņemt

Švanenbergs oficiāli pievienojies ECHL klubam

Latvijas hokejists Jānis Švanenbergs oficiāli parakstījis līgumu ar Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) klubu Aidaho “Steelheads”, ziņots komandas sociālo mediju kontos.

Iepriekš ziņojām, ka Švanenbergs parakstījis līgumu ar ECHL klubu, bet sākumā dosies uz Amerikas hokeja līgas (AHL) vienības Teksasas “Stars” treniņnometni, kur būs iespēja parādīt savas spējas vēl augstākā līmenī.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!

Švanenbergs aizvadītajā sezonā kāpa uz ledus piecās hokeja līgās. Sezonu hokejists sāka Latvijā – Rīgas “Dinamo” rindās 17 spēlēs Švanenbergs guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, “Zemgale/LLU” sastāvā 12 cīņās centra uzbrucējam trīs vārti un piecas piespēles, bet “HK Rīga” labā trīs mačos Švanenbergs ar punktiem neizcēlās.

Sezonu Švanenbergs noslēdza Somijā, kur augstākās līgas komandā Raumas “Lukko” izdevās atzīmēties ar rezultatīvu piespēli 14 spēlēs. Vēlāk Švanenbergs tika nosūtīts uz U20 komandu, kur 10 play-off mačos viņš atzīmējās ar vārtu guvumu un četrām piespēlēm.

Aidaho “Steelheads” aizvadītajā sezonā ar 75 punktiem 72 spēlēs palika piektajā vietā Kalnu divīzijā un neiekļuva izslēgšanas spēlēs.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Aidaho Steelheads

 • 5/5
  Bonuss
  SPORTA IEPAZĪŠANĀS BONUSS LĪDZ 165€ BEZMAKSAS LIKMĒS
 • 5/5
  Bonuss
  3 X 100% BEZRISKA LIKMES
 • 5/5
  Bonuss
  75€ BONUSA LIKME
Komentāri (0)