Sotniekam vārti, Vīgneram trīs piespēles, “Dragons” pārliecinoši iesāk Francijas līgas pusfinālu

Šovakar Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) pusfināla pirmajā mačā Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruānas “Dragons” komanda mājās ar rezultātu 7:2 (2:2, 2:0, 3:0) pieveica Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova Seržī-Pontuāzas “Jokers” vienību.

Sotnieks šajā mačā guva vārtus, divreiz meta pa vārtiem un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderību “+2”, bet Vīgners šajā cīņā izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm, vienu metienu pa vārtiem, kā arī pozitīvu lietderību “+2”.

Regulārajā sezonā Vīgneram 41 spēlē 46 (27+19) punkti, bet Sotniekam 44 mačos 15 (4+11) punkti. Sešās izslēgšanas cīņās Vīgners ticis pie pieciem (1+4) punktiem, bet Sotnieks četros mačos nopelnījis divus punktus (2+0).

Goršānovs šajā spēlē vienreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Ģēģeris šajā mačā piecas reizes meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Ģēģeris 29 spēlēs guva 33 (23+10) punktus, bet Goršānovs 44 cīņās tika pie astoņiem (1+7) punktiem.

Izslēgšanas spēlēs Ģēģerim septiņās spēlēs seši (4+2) punkti, bet Goršānovam septiņos mačos trīs (0+3) punkti.

“Dragons” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

 

Citā mačā Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers” klubs ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) savā laukumā apspēlēja Grenobles “Bruleurs De Loups” komandu.

Jevpalovs šajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Polcs pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja četrus no 11 iemetieniem, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Jevpalovs 44 spēlēs nopelnīja 39 (16+23) punktus, bet Polcs 31 mačā tika pie 16 (10+6) punktiem. Play-off Jevpalovs septiņās cīņās nopelnījis astoņus (2+6) punktus, bet Polcs septiņās spēlēs guvis trīs (2+1) punktus.

“Boxers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

 

Visbeidzot, cīņā par palikšanu Francijas hokeja līgā Oļega Šišļaņņikova Gapas “Rapaces” vienība ar rezultātu 5:3 (3:1, 1:1, 1:1) mājās pārspēja Ērika Žohova Briankūnas “Diables de Rouges” klubu.

Šišļaņņikovs šajā spēlē atdeva rezultatīvu piespēli, trīsreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu, taču Žohovs šajā cīņā nepiedalījās.

Regulārajā sezonā Šišļaņņikovs 38 spēlēs guva 25 (9+16) punktus, kam Play-out viņš piecos mačos pievienojis septiņus (3+4) punktus.

Tikmēr Žohovs regulārajā sezonā 21 mačā nopelnīja 11 punktus (2+9), bet cīņā par palikšanu Francijas līgā uzbrucējs divās spēlēs ticis pie viena punkta (1+0).

“Rapaces” ar 45 punktiem sezonā ierindojas priekšpēdējā vietā līgā, bet “Diables de Rouges” ar 42 punktiem ieņem pēdējo vietu līgā. Abām komandām vēl palikusi viena spēle cīņā par izdzīvošanu.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)