Latviešu pārstāvētā ”Rytiri” sper soli tuvāk vietas saglabāšanai Čehijas Ekstralīgā

Soli tuvāk vietas saglabāšanai Čehijas Ekstralīgā šovakar spēra Latvijas aizsargu Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka pārstāvētā Kladno “Rytiri”, kas otrajā Play-out spēlē mājās ar 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) apspēlēja Zlīnas “Aukro Berani” un sērijā panāca 2-0.

Mājinieki jau 116. sekundē atklāja mača rezultātu, bet piektajā minūtē dubultoja savu pārsvaru – 2:0. Savukārt 55. minūtē “Rytiri” panāca uz tablo jau pārliecinošo 3:0. Pēc trīs minūtēm viesi vienus vārtus atguva (1:3), taču nespēja izglābties no zaudējuma.

Uzvarētāju vārtos Adams Brizgala atvairīja 30 no 31 (96,77%) pretinieku izdarītā metiena. Savukārt Daniels Hufs tika galā ar 35 no 38 (92,11%) sāncenšu raidījumiem.

Cibuļskis laukumā pavadīja 20 minūtes un 48 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķējot divus sāncenšu metienus un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 50 regulārās sezonas spēlēs guva divus vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Sotnieks nospēlētajās 19 minūtēs un 49 sekundēs bloķēja trīs pretinieku metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bijušais Latvijas izlases aizsargs regulārajā čempionātā 44 mačos izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Rytiri” nepieciešamas vēl divas uzvaras, lai saglabātu vietu Čehijas Ekstralīgā. Sērijas trešā spēle paredzēta 20. aprīlī (pulksten 18:30). Sērijas zaudētāja nākamajā sezonā spēlēs Čehijas pēc spēka otrajā līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz