Sotniekam labākais lietderības koeficients komandā, ”Rytiri” sagrauj ”Aukro Berani”

Vienas uzvaras attālumā no palikšanas Čehijas Ekstralīgā šovakar nonāca Latvijas aizsargu Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka pārstāvētā Kladno “Rytiri”, kas trešajā Play-out spēlē izbraukumā ar 7:1 (4:0, 3:0, 0:1) sagrāva Zlīnas “Aukro Berani” un sērijā panāca 3-0.

“Rytiri” pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā guva četrus vārtus. Otrajā periodā viesi pretinieku cietoksnī nogādāja vēl trīs ripas un panāca pavisam graujošo 7:0. Pēdējā trešdaļā “Aukro Berani” vienus vārtus atguva.

Cibuļskis laukumā pavadīja 24 minūtes un septiņas sekundes (pārliecinoši lielākais spēles laiks komandā), izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot divus sāncenšu metienus, pielietojot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 50 regulārās sezonas spēlēs guva divus vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Sotnieks 15 minūšu un četru sekunžu laikā reizi apdraudēja pretinieku cietokšņa drošību, bloķēja divus sāncenšu metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja labāko lietderības koeficientu komandā ”+3”.

Bijušais Latvijas izlases aizsargs regulārajā čempionātā 44 mačos izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Rytiri” nepieciešama vairs tikai viena uzvara, lai saglabātu vietu Čehijas Ekstralīgā. Sērijas ceturtā spēle paredzēta jau rītvakar (pulksten 18:30).

Sērijas zaudētāja nākamajā sezonā spēlēs Čehijas pēc spēka otrajā līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz