Sotnieka un Cibuļska komanda uzvar pirmajā Čehijas Play-out spēlē

Šovakar pirmajā Čehijas Ekstralīgas Play-out mačā Latvijas aizsargu Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka pārstāvētā Kladno “Rytiri” komanda ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) mājās uzvarēja Zlīnas “Aukro Berani” vienību.

Cibuļskis šajā mačā 23 minūtēs un septiņās sekundēs uz ledus piecas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Sotnieks 19 minūtēs un 15 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vienīgos vārtus trešā perioda ceturtajā minūtē guva “Rytiri” uzbrucējs Miroslavs Indraks.

Adams Brizgala atvairīja visus 22 “Aukro Berani” metienus, bet Daniels Hufs tika galā ar 39 no 40 “Rytiri” raidījumiem.

Cibuļskis šosezon 50 regulārās sezonas mačos guva divus vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles, bet Sotnieks 44 spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un atdeva astoņas piespēles.

“Rytiri” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0. Sērija ilgs līdz četrām uzvarām un labākā no komandām spēlēs Čehijas Ekstralīgā, taču zaudētājiem nāksies samierināties ar Čehijas pēc spēka otro līgu.