Smons svarīgā spēlē gūst pirmos vārtus sezonā (VIDEO)

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas spēles aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas. Šī bija regulārās sezonas priekšpēdējā spēļu kārta, un vairākām komandām punkti bija ļoti nepieciešami, lai uzlabotu situāciju turnīra tabulā.

Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” komanda savā laukumā ar 2:3 pagarinājumā piekāpās HC “Martigny” klubam.

Andersons spēlēja pirmajā maiņā un palika bez rezultativitātes punktiem. Uzbrucējs 19 minūšu laikā izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “-2”.

Smons bija ceturtās maiņas aizsargs un mačā izcēlās ar gūtiem vārtiem, kas aizsargam bija pirmie šosezon. 14 minūšu laikā aizsargs izdarīja vienu metienu, kā arī bloķēja vienu metienu.

Martiņjī klubam izcīnītie divi punkti ļauj saglabāt cerības uz play-off, tikmēr Lašodefonas komanda palaida garām iespēju priekšlaicīgi nodrošināt pirmo vietu regulārajā sezonā.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa EHC “Olten” izbraukumā ar 3:1 pārspēja HC “Thurgau”.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā un 13 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, nopelnīja koeficentu “+1”, kā arī uzvarēja četros no astoņiem iemetieniem.

 

Vēl vienā spēlē Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” savā laukumā tikās ar EHC “Winterthur” un piekāpās ar 1:4.

Sējējs bija otrās maiņas aizsargs un 18 minūtēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu un nopelnīja koeficentu “-1”.

 

Savukārt Latvijas uzbrucēju Riharda Puides un Darela Dukura pārstāvētā Belinconas “Rockets” komanda savā laukumā ar 1:4 piekāpās EHC “Visp” klubam.

Puide bija ārpus spēles pieteikuma, bet Dukurs spēlēja trešajā maiņā un 13 minūtēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “-2”.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (1)
bosiks26
January 31, 2024, 0:50
0
Sanda Smona vārti - https://youtu.be/pD-I6aYgX0c