Site icon Hokeja ziņas

Smirnovam vārti Šveicē, Lapinskim divi punkti

Deniss Smirnovs, hokejazinas.com

Deniss Smirnovs | Foto: Gshc.ch

Latvijas izlases uzbrucējs Deniss Smirnovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL), bet uzbrucējs Oskars Lapinskis atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Smirnova pārstāvētā Ženēvas ”Servette” mājās ar 6:1 (2:0, 3:1, 1:0) sagrāva ”Zug” hokejistus.

Latvijas izlases uzbrucējs 28. minūtē guva komandas ceturtos vārtus un tobrīd uz tablo panāca pārliecinošo 4:0. Smirnovam šis bija otrais vārtu guvums sezonā. Šosezon 15 spēlēs Latvijas hokejists ir nopelnījis trīs (2+1) punktus.

Smirnovs laukumā pavadīja vien desmit minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Lapinska pārstāvētā Langnavas ”Tigers” izbraukumā ar 4:1 (3:0, 0:1, 1:0) pieveica ”Ajoie”.

Latviešu uzbrucējs mača ceturtajā minūtē, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli, palīdzēja ”Tigers” atklāt mača rezultātu, bet 46. minūtē asistēja komandas ceturtajā vārtu guvumā (4:1) un nopelnīja savu otro rezultativitātes punktu spēlē.

Lapinskis nospēlēja 12 minūtes un 49 sekundes, vienu reizi metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šosezon desmit mačos Latvijas izlases uzbrucējs ir sakrājis četrus (1+3) punktus.