Smirnovam vārti Šveicē, Lapinskim divi punkti

Latvijas izlases uzbrucējs Deniss Smirnovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL), bet uzbrucējs Oskars Lapinskis atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Smirnova pārstāvētā Ženēvas ”Servette” mājās ar 6:1 (2:0, 3:1, 1:0) sagrāva ”Zug” hokejistus.

Latvijas izlases uzbrucējs 28. minūtē guva komandas ceturtos vārtus un tobrīd uz tablo panāca pārliecinošo 4:0. Smirnovam šis bija otrais vārtu guvums sezonā. Šosezon 15 spēlēs Latvijas hokejists ir nopelnījis trīs (2+1) punktus.

Smirnovs laukumā pavadīja vien desmit minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Lapinska pārstāvētā Langnavas ”Tigers” izbraukumā ar 4:1 (3:0, 0:1, 1:0) pieveica ”Ajoie”.

Latviešu uzbrucējs mača ceturtajā minūtē, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli, palīdzēja ”Tigers” atklāt mača rezultātu, bet 46. minūtē asistēja komandas ceturtajā vārtu guvumā (4:1) un nopelnīja savu otro rezultativitātes punktu spēlē.

Lapinskis nospēlēja 12 minūtes un 49 sekundes, vienu reizi metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šosezon desmit mačos Latvijas izlases uzbrucējs ir sakrājis četrus (1+3) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf.ch