Smirnovam vārti, Lapinskis apšauda pretinieku cietoksni

Latvijas izlases uzbrucējs Deniss Smirnovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL).

Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā “Servette”, spēlējot viesos, pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 (1:1, 2:2, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās ”Lugano”.

Latvijas uzbrucējs 31. minūtē guva komandas trešos vārtus un tobrīd izvirzīja “Servette” vadībā ar 3:2.

Smirnovs nospēlēja 15 minūtes un 11 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, zaudējot savā vienīgajā iemetienā un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 47 spēlēs ir nopelnījis septiņus (3+4) punktus.

Tikmēr Smons laukumā pavadīja vien trīs minūtes un 51 sekundi, kuras laikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne”, Punnenovam paliekot uz rezervistu soliņa, bullīšos ar 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Klotenes “Flyers”.

Ķēniņš 16 minūšu un 50 sekunžu laikā tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tikmēr uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” viesos ar minimālo 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) piekāpās “Ajoie”.

Lapinskis nospēlētajās 12 minūtēs un 55 sekundēs izpildīja piecus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.