Smirnovam aktīvs sniegums, ”Servette” piedzīvo otro zaudējumu Šveices finālsērijā

Deniss Smirnovs, hokejazinas.com

Deniss Smirnovs | Foto: Eric Lafargue

Otro zaudējumu Šveices Nacionālās hokeja līgas (NL) finālsērijā otrdien piedzīvoja Latvijas hokejistu Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette”, kas finālsērijas trešajā mačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) atzina “EHC Biel” pārākumu.

Toni Rajala otrā perioda vidū izvirzīja “EHC Biel” vadībā (1:0), bet 55. minūtē Sami Vatanens, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca neizšķirtu – 1:1. Mača 78. minūtē Janiks Štampflī izrāva viesiem uzvaru (2:1).

Smirnovs laukumā pavadīja deviņas minūtes un 53 sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot divos no diviem (100%) iemetieniem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases uzbrucējs regulārajā sezonā 46 mačos izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, bet 14 Play-off spēlēs ir palicis bez punktiem.

Savukārt Smons netika pieteikts šim mačam. Latviešu aizsargs šosezon “Servette” rindās, dodoties laukumā 23 regulārā čempionāta spēlēs un vienā Play-off mačā, nav izcēlies ar rezultatīvu sniegumu.

Latviešu pārstāvētā “Servette” sērijā šobrīd atrodas iedzinējas lomā ar 1-2. Nākamā sērijas spēle tiks aizvadīta 20. aprīlī (pulksten 21:00). Tā notiks “EHC Biel” laukumā.