Smirnova un Smona “Servette” fināla septītajā spēlē izcīna Šveices čempiontitulu

Šovakar Šveices augstākās hokeja līgas (NL) fināla septītajā spēlē Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” komanda ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) mājās uzvarēja “EHC Biel” vienību un izcīnīja Šveices čempiontitulu.

Smirnovs šajā spēlē uz ledus atradās 11 minūtes un 28 sekundes, pa vārtiem nemeta, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Smons šajā mačā nepiedalījās nedevās.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Servette” aizsargs Sami Vatanens atklāja mača rezultātu, bet astotajā minūtē Vatanens vairākumā pārsvaru dubultoja.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Daniels Vinniks palielināja Ženēvas kluba priekšrocību līdz trim ripām, bet 11. minūtē Gētans Hāss vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Tēmu Hartikainens mazākumā atjaunoja “Servette” trīs vārtu pārsvaru, ko arī izdevās noturēt līdz beigām.

Roberts Maiers atvairīja 25 no 26 “EHC Biel” metieniem, bet Harri Seteri tika galā ar 13 no 17 “Servette” raidījumiem.

Smirnovam regulārajā sezonā 47 mačos pieci vārti un piecas piespēles, bet 18 Play-off cīņās uzbrucējs nopelnīja divas piespēles.

Smons šosezon 23 regulārās sezonas un vienā Play-off spēlē ar punktiem neizcēlās.

“Servette” izcīnījuši uzvaru finālsērijā ar rezultātu 4-3.

Šis ir pirmais Šveices augstākās līgas čempiontituls Ženēvas komandas pastāvēšanas vēsturē. Jāpiemin, ka “Servette” ir vecākais klubs, kas šobrīd pārstāv NL.