Smirnova pārstāvētā ”Servette” sakauj Šveices čempioni un iekļūst finālā

Deniss Smirnovs, hokejazinas.com

Deniss Smirnovs | Foto: Eric Lafargue

Šveices Nacionālās hokeja līgas (NL) finālā šovakar iekļuva Latvijas uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette”, kas pusfināla sērijas piektajā spēlē mājās ar 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pārspēja iepriekšējo divu gadu valsts čempioni “EV Zug” un triumfēja sērijā ar 4-1.

“Servette” 23. minūtē atklāja mača rezultātu, bet viesi, otrās trešdaļas turpinājumā gūstot divus vārtus, pārņēma vadību – 2:1. Pēdējais vārds gan piederēja mājiniekiem – Ženēvas klubs trešā perioda ievadā, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca izlīdzinājumu (2:2), bet 52. minūtē iemeta uzvaras vārtus – 3:2.

Smirnovs laukumā pavadīja deviņas minūtes un 34 sekundes, kuru laikā uzvarēja četros no sešiem (66,67%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs regulārajā sezonā 46 spēlēs izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, bet 11 Play-off mačos ir palicis bez punktiem.

“Servette” finālā tiksies ar “Biel-Bienne” hokejistiem, kuri otrā pusfināla sērijā ar 4-0 pārspēja Cīrihes “Lions”.