Smirnova pārstāvētā ”Servette” sakauj Šveices čempioni un iekļūst finālā

Šveices Nacionālās hokeja līgas (NL) finālā šovakar iekļuva Latvijas uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette”, kas pusfināla sērijas piektajā spēlē mājās ar 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pārspēja iepriekšējo divu gadu valsts čempioni “EV Zug” un triumfēja sērijā ar 4-1.

“Servette” 23. minūtē atklāja mača rezultātu, bet viesi, otrās trešdaļas turpinājumā gūstot divus vārtus, pārņēma vadību – 2:1. Pēdējais vārds gan piederēja mājiniekiem – Ženēvas klubs trešā perioda ievadā, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca izlīdzinājumu (2:2), bet 52. minūtē iemeta uzvaras vārtus – 3:2.

Smirnovs laukumā pavadīja deviņas minūtes un 34 sekundes, kuru laikā uzvarēja četros no sešiem (66,67%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs regulārajā sezonā 46 spēlēs izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, bet 11 Play-off mačos ir palicis bez punktiem.

“Servette” finālā tiksies ar “Biel-Bienne” hokejistiem, kuri otrā pusfināla sērijā ar 4-0 pārspēja Cīrihes “Lions”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf