Slovākijā aizvadīti trīs Latvijas hokejistu pārstāvēto komandu derbiji

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas regulārās sezonas mačā Latvijas aizsarga Roberta Mamčica “Nove Zamky” komanda ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) mājās uzvarēja Mārtiņa Karsuma “Liptovsky Mikulas” vienību.

Mamčics šajā spēlē uz ledus aizvadīja 18 minūtes un 59 sekundes, nopelnīja rezultatīvu piespēli un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šajā sezonā 28 spēlēs Mamčicam sešas rezultatīvas piespēles, bet “Nove Zamky” ar 66 punktiem 44 mačos ierindojas sestajā vietā Ekstralīgā.

Karsums šodien nospēlēja 13 minūtes un 42 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon Karsums 40 spēlēs guvis 17 vārtus un atdevis 15 piespēles, bet “Liptovsky Mikulas” ar 52 punktiem 44 mačos ierindojas priekšpēdējā, 11. vietā līgā.

Citā mačā Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” komanda ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) viesos apspēlēja Vitālija PavlovaPatrika Zabusova un Kristapa Bazēviča Mihalovčes “Dukla” vienību.

Buncis šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 16 sekundes, izdarīja piecus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Buncim šosezon 40 spēlēs septiņi vārti un 12 piespēles, bet “Nitra” ar 53 punktiem 44 mačos atrodas desmitajā vietā Ekstralīgā.

Pavlovs šajā mačā uz laukuma atradās 14 minūtes un 40 sekundes, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Zabusovs šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un 52 sekundes, piecreiz meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā sezonā Pavlovs 31 spēlē guvis septiņus vārtus un atdevis astoņas piespēles, Zabusovam 33 mačos desmit vārti un deviņas piespēles, bet Bazēvičs vēl nav debitējis Slovākijas Ekstralīgā.

“Dukla” komanda šosezon 44 cīņās nopelnījusi 64 punktus un atrodas septītajā vietā līgā.

Visbeidzot, Frenka Razgala “Poprad” komanda ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) viesos piekāpās Patrika Ozola Trenčinas “Dukla” vienībai.

Razgals šajā spēlē uz laukuma atradās 17 minūtes un 26, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Razgals 28 cīņās izcēlies ar sešiem vārtiem un piecām piespēlēm, bet “Poprad” ar 60 punktiem 44 spēlēs ierindojas devītajā pozīcijā līgā.

Ozols šajā spēlē nepiedalījās. “Dukla” ar 62 punktiem 44 mačos atrodas astotajā vietā līgā