Site icon Hokeja ziņas

Skvorcovs un Salija rezultatīvi, Čubars atnes ”Eagles” uzvaru pār latviešu pārstāvēto ”Bulldogs”

Gunārs Skvorcovs, hokejazinas.com

Gunārs Skvorcovs | Foto: Kasper Glintborg, Odenses "Bulldogs"

Latviešu uzbrucējs Gunārs Skvorcovs piektdien izcēlās ar gūtiem vārtiem Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen), bet aizsargs Artūrs Salija atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Odenses ”Bulldogs” zaudējumā.

Mūsu hokejistu pārstāvētā ”Bulldogs”, spēlējot viesos, pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās bijušā Latvijas izlases uzbrucēja Sergeja Čubara dēla Viktora pārstāvētajai Herlevas ”Eagles”.

Skvorcovs pēc Salijas piespēles 27. minūtē atklāja mača rezultātu. Savukārt Čubars 34. minūtē, asistējot komandas vienīgajos gūtajos vārtos pamatlaikā, palīdzēja ”Eagles” panākt izlīdzinājumu (1:1), bet pēcspēles metienu sērijā realizēja vienīgo bullīti un atnesa mājiniekiem uzvaru ar 2:1.

Ne Skvorcovam ne Salijam mača protokolā šoreiz nav fiksēts neviens metiens pa pretinieku vārtiem. Skvorcovs šosezon 33 spēlēs ir nopelnījis 36 (17+19) punktus, bet Salija 34 mačos ticis pie 20 (4+16) punktiem.

Savukārt Čubars četras reizes apdraudēja sāncenšu cietoksni. Dānijas latvietis 35 spēlēs sakrājis 29 (11+18) punktus.

Tikmēr uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Herningas ”Blue Fox” mājās ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) apspēlēja Rungstedas “Seier Capital”.

Džeriņš līdzīgi kā Skvorcovs un Salija šoreiz mača protokolā neatzīmējās ar nevienu metienu pa pretinieku vārtiem,

Latvijas izlases centra uzbrucējs 36 spēlēs ir sakrājis 19 (4+15) punktus.