Skvorcovs uguņo graujošā uzvarā

Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Odenses “Bulldogs”, kuru pārstāv latvieši Artūrs Salija un Gunārs Skvorcovs, ar 7:1 (4:0, 2:1, 1:0) sagrāva Rēdevres “Mighty Bulls”.

Skvorcovs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli, taču Salija atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Skvorcovs spēles 18. sekundē atklāja rezultātu. Otrajā vārtu guvumā Salija asistēja Matiasam Molgārdam. 11. minūtē Skvorcovs panāca jau 3:0. Līdz pirmās trešdaļas beigām Molgārds guva ceturtos “Bulldogs” vārtus. Otrā perioda sākumā “Mighty Bulls” veica vārtsargu maiņu, kas nostabilizēja komandas spēli. 38. minūtē Skvorcovs, spēlējot vairākumā, asistēja Otto Nieminenam, panākot 6:1.

Skvorcovs šosezon divās spēlēs sakrājis 4 (2+2) punktus, kamēr Salija ticis vien pie vienas (0+1) balles.

Edgara Kuldas pārstāvētā Esbjergas “Energy” piekāpās latvieša ar Dānijas pasi Viktora Čubara pārstāvētajai Harlevas “Eagles” ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā. Kulda pie punktiem netika. Tikmēr Hērningas “Blue Fox”, kuru pārstāv Andris Džeriņš, ar 2:3 atzina Rungstedas “Seier Capitals” pārākumu. Džeriņš pie rezultatīvām ballēm netika.