Skvorcovs uguņo Dānijā

Latviešu uzbrucējs Gunārs Skvorcovs šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen), taču viņa rezultatīvais sniegums neglāba komandu no zaudējuma.

Skvorcova un aizsarga Artūra Salijas pārstāvētā Odenses “Bulldogs” izbraukumā ar 4:7 (1:4, 2:2, 1:1) atzina Esbjergas “Energy” pārākumu.

33 gadus vecais Skvorcovs ceturtajā minūtē guva komandas pirmos vārtus (1:1), bet 28. minūtē otro reizi mačā pārspēja pretinieku vārtsargu un palīdzēja viesiem samazināt rezultāta starpību līdz minimumam – 3:4. Savukārt 54. minūtē latviešu uzbrucējs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, spēlējot skaitliskajā vairākumā, komandas pēdējā vārtu guvumā.

Skvorcovs pa pretinieku vārtiem izpildīja sešus(!!!) metienus. Latvijas uzbrucējs šosezon 43 spēlēs ir nopelnījis 46 (21+25) punktus.

Tikmēr Salija nebija pieteikts šim mačam. Latviešu aizsargs 42 mačos ir atzīmējies ar 23 (4+19) punktiem.

Latviešu pārstāvētā “Bulldogs” ar 85 punktiem 46 spēlēs ieņem trešo vietu Dānijas čempionāta kopvērtējumā.