Skvorcovam vārti, ”Bulldogs” nonāk soļa attālumā no pusfināla

Vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) pusfinālā šodien nonāca aizsarga Harija Branta un uzbrucēja Gunāra Skvorcova pārstāvētā Odenses “Bulldogs”, kas ceturtdaļfināla piektajā spēlē mājās ar 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) apspēlēja aizsarga Artūra Salijas pārstāvēto Esbjergas “Energy” un sērijā izvirzījās vadībā ar 3-2.

Skvorcovs 57. minūtē, mazākumā raidot ripu tukšajos pretinieku vārtos, panāca uz tablo 4:0 un uzstādīja mača gala rezultātu. Latvijas hokejists spēlēja trešajā maiņā un izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Šosezon regulārajā sezonā Skvorcovs 48 spēlēs guva 17 vārtus un atdeva 24 rezultatīvas piespēles, bet piecos Play-off mačos izcēlies ar diviem precīziem metieniem.

Brants darbojās ceturtajā aizsargu pārī.

Aizsargs regulārajā čempionātā 43 cīņās guva piecus vārtus un deviņas reizes rezultatīvi asistēja partneriem, taču piecos Play-off mačos pie punktiem nav ticis.

Salija spēlēja zaudētāju trešajā aizsargu pārī.

Aizsargs regulārajā sezonā 35 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, bet piecos Play-off mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu.

Sērijas sestā spēle paredzēta 19. martā, plkst. 20:00. Tā tiks aizvadīta Esbjergā.

Tikmēr sezonu noslēdza uzbrucēja Ņikitas Ahtonova pārstāvētā Rodovres “Mighty Bulls”, kas izbraukumā ar 0:6 (0:2, 0:1, 0:3) kapitulēja Ālborgas “Pirates” un līdz ar to piekāpās pretiniekiem sērijā ar 1-4.

Ahtonovs spēlēja trešajā maiņā. Latvijas hokejists atzīmējās ar četrām soda minūtēm.

Regulārajā čempionātā uzbrucējs 39 cīņās tika pie divām rezultatīvām piespēlēm, bet trīs Play-off spēlēs palika bez punktiem.