Skvorcovam kārtējie vārti Dānijā

Šovakar Latvijas izlases hokejistu Gunāra Skvorcova un Artūra Salijas pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Odenses “Bulldogs” ar rezultātu 2:5 (0:2, 1:2, 1:1) mājās piekāpās “Sonderjyske Ishockey” vienībai.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Sonderjyske Ishockey” vienības labā mača rezultātu atklāja Nikolajs Krags-Kristensens, bet 12. minūtē Maiks Litls dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē mazākumā viesu pārsvaru līdz trim ripām palielināja Čārlijs Kombss, bet Gunārs Skvorcovs astotajā minūtē guva pirmos “Bulldogs” vārtus mačā.

Otrā perioda 14. minūtē Kems Spiro atjaunoja “Sonderjyske Ishockey” trīs vārtu pārsvaru, bet trešās trešdaļas 13. minūtē Rasmuss Simonsens samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām.

Odenses klubam atspēlēties neizdevās, bet viesu uzbrucējs Valdemars Albergs trešā perioda 18. minūtē pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Stefanoss Lekass atvairīja 17 no 21 “Sonderjyske Ishockey” metiena, bet Patriks Galbraits tika galā ar 34 no 36 “Bulldogs” raidījumiem.

Skvorcovam šosezon 21 spēlē 13 vārtu guvumi un 14 rezultatīvas piespēles, bet Salijam 21 spēlē divi vārti un deviņas piespēles. “Bulldogs” ar 36 punktiem 21 spēlē ierindojas ceturtajā vietā līgā.

Nākamais mačs “Bulldogs” 25. novembrī plkst. 20:00 mājās pret Herlevas “Eagles”.