Skvorcovam kārtējie vārti, Cibuļska klubs izglābjas pēdējā sekundē un uzvar bullīšos

Šovakar Latvijas izlases hokejistu Gunāra Skvorcova un Harija Branta pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Odenses “Bulldogs” ar rezultātu 4:3 (1:2, 1:1, 2:0) mājās uzveica Artūra Salijas Esbjergas “Energy” vienību.

Skvorcovs šajā spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bet Brants šajā cīņā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem.

Latvijas uzbrucējs nopelnīja precīzo metienu trešā perioda otrajā minūtē vairākumā, “Bulldogs” panākot rezultātu 3:3.

Tikmēr Salija šajā spēlē vienu reizi meta pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Skvorcovs šosezon piecās spēlēs nopelnījis piecus vārtu guvumus un piespēli, bet Brants piecos mačos ticis pie viena precīza metiena.

“Bulldogs” šosezon visās spēlēs izcīnījuši uzvaru un ar 14 punktiem piecās cīņās ierindojas pirmajā vietā Dānijas līgā.

Citā mačā Oskara Cibuļska, Andra Džeriņa un Jāņa Fecera Herningas “Blue Fox” vienība ar rezultātu 5:4 (1:2, 0:2, 3:0, 0:0, 1:0) izbraukumā pēcspēles metienos apspēlēja Frederikshavnas “Hawks” klubu.

Cibuļskis šajā cīņā izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Tikmēr Džeriņš, kurš šosezon vēl nav spēlējis, arī šajā mačā atradās ārpus pieteikuma.

Fecers šajā spēlē atradās rezervē.

Vērts pieminēt, ka “Blue Fox” trešajā periodā atspēlējās no rezultāta 1:4 un panāca izlīdzinājumu vien sekundi pirms pamatlaika beigām.

Oskars Cibuļskis šajā sezonā sešās spēlēs nopelnījis divas rezultatīvas piespēles, bet “Blue Fox” ar četriem punktiem sešās cīņās ierindojas septītajā vietā deviņu komandu konkurencē.