Skvorcova vārti un piespēle palīdz “Bulldogs” izcīnīt uzvaru Dānijas līgā (VIDEO)

Šovakar Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) mačā Latvijas uzbrucēja Gunāra Skvorcova un aizsarga Harija Branta pārstāvētā Odenses “Bulldogs” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:2, 2:0) apspēlēja Rungstedas “Seier Capital” vienību.

Skvorcovs šajā spēlē guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli un četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, bet Brants izdarīja divus metienus pa vārtiem.

Vārtus uzbrucējs guva pirmā perida 11. minūtē, atklājot mača rezultātu, bet piespēli Skvorcovs nopelnīja trešā mača nogriežņa 15. minūtē, palīdzot Džonatanam Brinkmanam panākt rezultātu 5:2.

Šosezon Skvorcovs 39 spēlēs guvis 16 vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles, bet Brants 35 cīņās ticis pie pieciem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Bulldogs” ar 66 punktiem 39 mačos atrodas piektajā vietā Dānijas hokeja līgā.

Nākamā cīņa abu latviešu klubam paredzēta 2. februārī mājās plkst. 20:30 pret Artūra Salijas Esbjergas “Energy”.