Skvorcova un Salijas klubs gūst trīs vārtus 28 sekunžu laikā un izcīna uzvaru

Šovakar Latvijas izlases hokejistu Gunāra Skvorcova un Artūra Salijas pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Odenses “Bulldogs” ar rezultātu 4:1 (1:0, 0:0, 3:1) mājās uzvarēja “Sonderjyske Ishockey” vienību.

Skvorcovs šajā spēlē divas reizes meta pa vārtiem. Arī Salija šajā cīņā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Pirmā perioda piektajā minūtē vairākumā mača rezultātu atklāja “Bulldogs” uzbrucējs Markuss Jensens. Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā perioda piektajā minūtē izlīdzinājumu panāca Daniels Galbraits.

Trešā mača nogriežņa 20. minūtē Odenses kluba pārsvaru atjaunoja Oto Nieminens, 17 sekundes vēlāk priekšrocību dubultoja Kristians Jensens, bet vēl pēc 11 sekundēm Martins Larsens guva ceturtos un noslēdzošos “Bulldogs” vārtus.

Skvorcovs šosezon 34 spēlēs guvis 17 vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles, bet Salijam 35 mačos četri vārti un 15 piespēles.

“Bulldogs” ar 68 punktiem 37 spēlēs atrodas trešajā vietā Dānijas līgā.