Skvorcova un Branta vārtu guvumi palīdz “Bulldogs” turpināt uzvaru sēriju

Šovakar Latvijas izlases hokejistu Gunāra Skvorcova un Harija Branta pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Odenses “Bulldogs” ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:0, 1:2) mājās uzveica Rungstedas “Seier Capital” vienību.

Skvorcovs šajā spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Latvijas uzbrucējs nopelnīja precīzo metienu otrā perioda 15. minūtē, “Bulldogs” panākot rezultātu 3:1.

Arī Brants šajā cīņā guva vārtus, kā arī četras reizes meta pa pretinieku vārtiem.

Aizsargs ar pārspēja pretinieku vārtsargu trešās trešdaļas piektajā minūtē, vairākumā panākot rezultātu 4:1 “Bulldogs” labā.

Skvorcovs šosezon četrās spēlēs nopelnījis četrus vārtu guvumus un piespēli, bet Brants četros mačos ticis pie viena precīza metiena.

“Bulldogs” šosezon visās spēlēs izcīnījuši uzvaru un ar 11 punktiem četrās cīņās ierindojas pirmajā vietā Dānijas līgā.

Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 19. septembrī plkst. 20:00 mājās pret Artūra Salijas Esbjergas “Energy” vienību.