Šilovs lielisks, “Canucks” papildlaikā pieveic “Condors” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Abotsfordas “Canucks” viesos ar rezultātu 3:2 (1:2, 1:0, 0:0,1:0) papildlaikā uzveica Beikersfīldas “Condors” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē mača rezultātu atklāja “Condors” aizsargs Maikls Keselrings, bet 17. minūtē Konstandino Kambeics vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru.

Pitmās trešdaļas 19. minūtē Vincents Arseneau vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet otrā perioda pirmajā minūtē Kārsons Fohts izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet papildlaikā Līnuss Karlssons izrāva uzvaru Abotsfordas vienībai.

Artūrs Šilovs atvairīja 25 no 27 “Condors” metieniem, bet Kelvins Pikards tika galā ar 34 no 37 “Canucks” raidījumiem.

Nākamais mačs Šilova klubam 22. oktobrī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Koučelas Vallijas “Firebirds”.