Šilovs debitē NHL ar zaudējumu spēcīgajai “Rangers” vienībai (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases vārtsarga Artūra Šilova Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 4:6 (2:3, 1:2, 1:1) mājās piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Kērtiss Lazars atklāja mača rezultātu, bet nepilnu minūti vēlāk Mika Zibanejads izlīdzināja rezultātu.

Astotajā minūtē Artēmijs Panarins jau izvirzīja vadībā “Rangers”, J.T. Millers 13. minūtē panāca izlīdzinājumu, bet Panarins 16. minūtē ar saviem otrajiem vārtiem spēlē atkal deva priekšrcību “Rangers”.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē Kriss Kraiders iemeta ceturto ripu Šilova vārtos, desmitajā minūtē Konors Gārlands vienus vārtus atguva, bet K’Andre Millers 14. minūtē guva piektos “Rangers” vārtus.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Andrejs Kuzmenko samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Mika Zibanejads pusotru minūti pirms pamatlaika beigām ieraidīja ripu tukšos “Canucks” vārtos un pielika punktu mačam.

Artūts Šilovs savā debijā NHL atvairīja 22 no 27 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 25 no 29 “Canucks” raidījumiem.

Šosezon 35 spēlēs Amerikas hokeja līgas (AHL) kluba Abotsfordas “Canucks” rindās Šilovs ticis galā ar 90,6% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 2,48 vārtus. Latvijas vārtsargs ar 21 panākumu ir otrais uzvarām bagātākais vārtsargs AHL.

“Canucks” ar 46 punktiem 54 spēlēs atrodas 12. vietā Rietumu konferencē, bet “Rangers” ar 72 punktiem 54 mačos ierindojas sestajā pozīcijā Austrumu konferencē.