Siksnas “Arlan” bullīšos uzveic latvieša bijušo komandu

Kazahstānas hokeja līgas spēlē latviešu aizsarga Edgara Siksnas pārstāvētā Kekšetau “Arlan” apspēlēja Karagandas “Saryarka” ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā.

Abas komandas tikai arī vakar, pārākai esot “Arlan” ar 4:0.

Mača rezultāts tika atklāts jau trešajā minūtē, kad Siksnas komandas biedrs Jeuheņijs Aksentjuks pārspēja pretinieku vārtsargu. Turpmākās 49 minūtes vārti netika gūti, kad pēkšņi 3. perioda vidū karagandietis Ignats Kolkins panāca izlīdzinājumu.

Bullīšos uzvaru Kekšetau komandai atnesa divi precīzi Daņilas Karabaņa metieni.

Siksna šosezon 24 mačos atzīmējies ar četriem vārtiem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

Jāpiebilst, ka “Saryarka” ir Siksnas bijusī komanda, kuru viņš pārstāvēja astoņas sezonas pirms pārcelšanās uz “Arlan”. No 2019. līdz 2023. gadam Siksna bija “Saryarka” kapteinis. Šobrīd viņš pilda Kekšetau kluba kapteiņa pienākumus.

“Arlan” ar 42 punktiem 23 mačos ieņem 1. vietu līgā. Savukārt, “Saryarka” ar 29 punktiem 24 spēlēs ierindojas piektajā pozīcijā.