Siksnam divas piespēles “Arlan” uzvarā pret pastarīti

Kazahstānas hokeja līgā šodien Latvijas aizsarga Edgara Siksnas pārstāvētā Kekšetau “Arlan” ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Pavlodaras ”Ertis”.

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Vakar “Arlan” izcīnīja graujošu uzvaru 9:0.

“Arlan” šī kļuva par septīto uzvaru pēc kārtas.

Siksna asistēja komandas otrajos un trešajos vārtos. No sākuma latvietis otrajā periodā palīdzēja Dmitrijam Grencam realizēt vairākumu 12. minūtē, taču pēc tam, spēles priekšpēdējā minūtē, asistēja Grencam, kurš pielika mačam punktu.

Latviešu aizsargs šosezon 38 mačos guvis četrus vārtus un atdevis 25 rezultatīvas piespēles.

“Arlan” ar 67 punktiem 38 spēlēs ir līgas līdere, bet “Ertis” ierindojusies pēdējā, 11. vietā ar deviņiem punktiem 38 mačos.

Siksnas komanda nākamās spēles aizvadīs 28. un 29. decembrī galvaspilsētā Astanā pret vietējo “Nomad”.