Siksna rezultatīvs komandas uzvarā

Latviešu aizsargs Edgars Siksna šodien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Karagandas ”Saryarka” uzvarā Kazahstānas čempionātā.

Pētera Skudras vadītā, kā arī Siksnas un uzbrucēja Denisa Fjodorova pārstāvētā ”Saryarka” izbraukumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pieveica ”Almaty” un svinēja 15. panākumu 15 aizvadītajās spēlēs.

Siksna mača piektajā minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai panākt 1:1. Latviešu aizsargs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes. Siksna 14 spēlēs šosezon ir sakrājis 12 (2+10) punktus.

Fjodorovs šoreiz pie rezultativitātes punktiem netika. Latvijas uzbrucējs vienu reizi apdraudēja pretinieku vārtu drošību. Fjodorovs 14 mačos ir izcēlies ar trim gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Abas komandas rīt pulksten 14:00 mērosies spēkiem atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs Avots: Pro.ligasy.kz