Sesto spēli ņem Ķēniņš un Lozanna, 1/4 finālā būs septītais mačs

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) latviešu hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” izbraukumā tikās ar HC “Davos” hokejistiem.

Ceturtdaļfināla sestajā mačā uzvaru ar rezultātu 5:2 izcīnīja Lozannas klubs, sērijā panākot līdzsvaru 3-3. Abu komandu izšķirošā, septītā spēle norisināsies 29. martā.

Ķēniņš šim mačam tika pieteikts kā 13 uzbrucējs un laukumā pavadīja astoņas minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, kā arī bloķēja vienu metienu.

Pirmajā periodā vispirms vadībā izvirzījās Lozannas klubs, bet pēc īsa brīža viesi panāca jau 2:0. Perioda turpinājumā mājinieki vienus vārtus atguva, un pēc 20 minūtēm minimāls pārsvars bija viesiem.

Otrajā periodā septiņu minūšu laikā viesi guva trīs vārtus, panākot 5:1, un Davosas klubs veica vārtsargu maiņu. Mača noslēdzošajā periodā Davosas komanda guva otros vārtus, taču nespēja lauzt spēli.

Jāpiebilst, ka šovakar tika aizvadīta 1/4 fināla sestā spēle starp SC “Bern” un EV “Zug” komandām, kurā pārāki ar 3:0 bija Bernes hokejisti. Arī šajā sērijā rezultāts ir neizšķirts 3-3.