Saulietis ar Hat-trick debitē jaunajā klubā, rezultatīvi arī citi Latvijas hokejisti

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Kaspars Saulietis šodien ar trīs gūtiem vārtiem jeb Hat-trick debitēja Igaunijas “Unibet” hokeja līgas kluba Tartu ”Valk 494” rindās.

Vairāku Latvijas hokejistu pārstāvētā ”Valk 494” sezonas pirmajā spēlē mājās ar 9:4 (4:1 ; 3:1 ; 2:2) sagrāva Tallinas “Panter”.

Pieredzējušais Saulietis jau trešajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet 32. minūtē guva savus otros vārtus mačā. Savukārt 46. minūtē Latvijas izlases bijušais uzbrucējs noformēja sev Hat-trick.

Saulietis ar 3+0 bija rezultatīvākais Tartu kluba rindās no Latvijas hokejistiem. Trīs punktus sakrāja arī Miks Lipsbergs (0+3). Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Ņikita Zantmans. Savukārt pie viena punkta (0+1) tika aizsargs Māris Jass.

View this post on Instagram

A post shared by Tartu Välk 494 (@valk494)

Uzvarētāju sastāvā spēlei pieteikts bija arī vārtsargs Ervīns Muštukovs, taču viņš šoreiz palika uz rezervistu soliņa.

Nākamo spēli ”Valk 494” aizvadīs 7. oktobrī pret ”Everest” hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Estihoki.ee