Sāmītis uguņo, Mūrnieks pagarinājumā atnes uzvaru

Alpu hokeja līgas spēlē Unterlandas “Cavaliers”, kuru pārstāv divi latviešu hokejisti – Daniels Mūrnieks un Kristiāns Sāmītis – ar rezultātu 5:4 (1:2, 3:1, 0:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Kortīnas “SGC Hafro”.

Abi Latvijas hokejisti, kas spēlēja pirmajā maiņā, šajā spēlē sakrāja trīs punktus.

Sāmītis 11. minūtē vairākumā palīdzēja samazināt rezultāta starpību – 1:2. Vēlāk otrā perioda 15. un 20. minūtē uzbrucējs izcēlās ar vārtu guvumiem, panākot 4:3.

Tikmēr Mūrnieks asistēja komandas otrajos un ceturtajos vārtos, bet pagarinājumā atnesa kavalieriem uzvaru, realizējot vairākumu trešajā minūtē.

Sāmītim piecās spēlēs izdevies gūt trīs vārtus un reizi rezultatīvi piespēlēt, bet Mūrnieks piecos mačos guvis trīs vārtus un atdevis piecas piespēles.

Abu latviešu vienībai nākamais mačs paredzēts 12. oktobrī pret “KHL Sisak”.

“Cavaliers” ar četriem punktiem piecās spēlēs ieņem 11. vietu.